Остерігайтеся підробок!!!

Остерігайтеся підробок продукції компанії «Kremer Pigmente»!!! Завжди вимагайте сертифікати відповідності і пам`ятайте, що етикетка оригінальної продукції обов`язково повинна бути перекладена на українську мову!
РЕЦЕПТ ВИГОТОВЛЕННЯ ОЛІЙНИХ ФАРБ

Більшість пігментів можна змішувати з олією. Декількома винятками є: Caput Mortuum, Red Bole, марганцевий чорний, графіт, паризька лазур.
Деякі пігменти легше використовувати з олією, ніж інші.
Єдиний спосіб дізнатися про природу кожного пігменту полягає у терпеливому та систематичному випробуванні.
Добавки можуть вирівнювати відмінності в консистенції фарби: Марк Девід Ґотзеґен (Mark David Gottsegen) рекомендує додавати одну унцію відбіленого воску (62210) до 7 рідких унцій обережно розігрітої олії як добавки до лляної олії холодного пресування (73054), що використовується для розчинення пігментів.
Наповнювачі, наприклад, Blanc Fixe (58700) та гідрат алюмінію (58942), можна використовувати для зниження або підвищення поглинання олії.
Одна частина лляної олії холодного пресування використовується на кожні 1-3 частини пігменту.
Додайте дисперсну добавку для дуже дрібних порошків. Розробіть мастихіном до стану пасти. Додайте олії, повільно змішуючи її з пігментом, доки не утвориться міцна паста. Це займе 20-30 хвилин.
Якщо додати надто багато олії, це може спричинити пожовтіння, тріскання та морщення. Якщо Ви додали забагато олії, нехай паста стече на паперову тарілку.
Як змішувальні інструменти можна використовувати мастихін на скляній поверхні; для більших кількостей необхідні товкачик і ступка або склодробильні вальці на шматку скла, підданому піскоструменевій обробці.
Помістіть свою фарбу в банку, покриту тонким шаром олії, щоб паста не засохла зверху.
Зберігання фарб в баночках робить їх доступнішими, на випадок якщо вони осядуть або відділятимуться від олії.
Їх можна також помістити в туби, якщо зберігатимете їх недовго.
Під час малювання додавайте сикатив або розчинник, який швидко сохне, щоб скоротити час висихання.
Виготовлення власних фарб – чудовий спосіб дізнатися про фарби, про природу зв’язувальних речовин та про різні пігменти. Це заощаджує гроші та гарантує наявність найчистіших інгредієнтів у Вашій фарбі. Якщо Ви лише починаєте, використовуйте природні пігменти.
 
Designed by ARDESIGN
Україна, Львів, вул. Снопківська, 4/4
Тел./факс: (032) 276 37 30
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
ART-DECO © 2009